Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-11-2011, 08:55 PM   #6 (permalink)
yeşşil
Teğmen

Tesekkür: 67
50 Mesajinıza toplam 150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşşil is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Geçmişimizden tamamen nasıl özgürleşebiliriz?

telkinler kesinlikle işe yarıyo yani ben 2hafta önce herşeyi sıfırdan alarak ego ve suçluluk duygularını dinliyorum ama yoğun bişekilde dinliyorum ve bu iki hafta içinde her sabah güne gülümseyerek başladım geçmişten kurtulacağıma mutlu bi hayata devam edeceğime kendime söz verdim,olumlama yaptım ve gerçekten şuan içimde en ufak bi pişmanlık yada özlem yok geçmişe karşı. belki çok sorunlu bi geçmiş değildi ama canımı acıtan şeyler vardı ve gerçekten kurtuldum. şuan çok mutluyum. şöyle söylym; 4buçuk yıldır biriyle çıkıyodum ve çok seviyodum ama bitmesi gereken bi ilişkiydi defalarca denedik olmadı. en son 1bucuk ay önce son verdik ama ben çok acı çektim ve kendimi çok suçlu hissediyodum çünkü benim en azından okulum var idare ederim ya o ne yapar bensiz vs düşüncelerim vardı. sonra baktım halinden memnun kendime dönmeye karar verdim ve madem öyle ben neden üzülüyorum dedim bu kararı verdiğim gün söylediğim şeyleri yapmaya başladım ve içimde en ufak bi kırgınlık-mutsuzluk-suçluluk hiçbişey kalmadı.aksine birinden hoşlanıyorum ve bundan çok mutluyum çünkü özüme döndüm tekrar ben oldum birine bağlı olmaktan kendimi kısıtlamaktan kurtuldum ve bunu ben yaptım ... kendime dönüp bakıyorum ve çok seviyorum kendimi :D
umarım aynı şekilde pişmanlıklarından yada geçmişinden kurtulabilirsin.
sevgiyle kal =))