Konu: evlenmek :D
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-11-2011, 02:47 PM   #25 (permalink)
evlenmek_güzel_şey:D
Teğmen

evlenmek_güzel_şey:D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 42
53 Mesajinıza toplam 123 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
evlenmek_güzel_şey:D is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: evlenmek :D

Alıntı:
RimA Vita Perfetto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım sana evlilik hakkındaki düşüncelerimi yazamadan geçemicemmm..
şimdi neticede ben iş kadını olucam.. yani bir mesleğim olacak.. sabah kalk herif uyusun sen kahvaltı hazırla bi yarım saat uykudan mahrum kal.. sonra kahvaltı yapılsın ev toparlansın işe git.. eve gel yemek yap.. bulaşığı yıka.. herifle ilgilen, çayını kahvesini getir. 2-3 yıl sonra bebe de istemeye başlar bu elin adamı .. ee sanki kendisi bakacak..
bebeklik döneminde uykusuzlular, gerginlikler, yorgunluklar....
bi yandan herif bi yandan çocuk bi yandan işindeki sorumlulukların bi yandan evdeki işler.... ohoooo...
yhauu yapamam ben bunlarııı.. üstüne üstlük bunlar yetmiomuş gibi kocanın ailesiyle uğraş dur. onlar çok iyi bilio yaa çocuk yetiştirmeyi bi sürü akıllar falan verirler..
zaten olur da evlilik gibi bir hata yaparsam asla muhattap olmam ailesiyle falan.. hiççççççç çekemem.. eve gelirlerse bile ben yokken gelsinler :D:D:D

sen tabi keyf süreceksin. her şey ayağına gelecek.. erkek için evlilik elbette güzel. her türlü zorluğu kadın çekiyor..
(umarım sevgilim okumuyordur bunları :D )
bence sevdiğin olduktan sonra sabah gözüne uyku bile girmez.ona kahvaltı hazırlamak çok zevkli olur (bayanların açısından bakınca).:D.
biz erkekler sadece yatcaksınız dedin ama mesela ben sevdiğim kız için sabahtan akşama kadar çalışcam ekmek getircem sonra beraber yiycez aynı suyu iççez bunlar için değer.bulaşık felan sorun değil bunları takma kafana :D.kısaca bence evlilik süper bişey
evlenmek_güzel_şey:D isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla