Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-11-2011, 09:46 PM   #88 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: büyük bir deney yapıyorum bakalım ne olacak

kutayhun Nickli Üyeden Alıntı
bugün dersteydik..... içimden yine herşey berbat olacak, öğrenciler seni beğenmeyecek, senin yüzünden bırakıp gidecekler düşüncesi yine o herşeyi eksik yapıyorum düşüncesi...ses olarak belirdi.. hemen kendi kendime dedim.. sen mükemmel bir hocasın öğrenciler için herşeyin en doğrusunu yapacaksın.. yaptığın, sevdiğin ve bildiğin işe devam et... hem sen başarılı olacaksın hem de öğrencilerin başarılı olcak dedim 3 4 kere... ve o duyguyu yaşamımda ilk defa alt ettim... ben süperman im... tamam mı bilinçaltım... ben de bir sıkıntı yok..ben fırtınayım ben yağmurum esen rüzgar gürleyen gökyüzüm dedim kendi kendime ve durduk yere bir metal işareti yaptım..ve içimi bir mutluluk kapladı... kendimi seviyorum, sesimi seviyorum, öğrencilerimi seviyorum...

Bu ilk baştaki olumsuz konuşmalara bir ara Ego nun dırdırı diyordum gayet güzel susturmuşsunuz hocam olumlamalarla. Doğru olan düşünmeyi istediğiniz ve size faydası olan düşüncleri aklınıza getirmeniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla