Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-10-2011, 09:07 PM   #56 (permalink)
asi_mavi2
Teğmen

asi_mavi2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 662
72 Mesajinıza toplam 466 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asi_mavi2 will become famous soon enoughasi_mavi2 will become famous soon enough
Standart Cevap: Olumsuz içerikli müzik yazmayın bilinçaltımızı kirletmeyin kampanyası

İşte asıl önemli olan bilinçaltımıza her şeyin etki etmesi o nedenle daha anne karnındayken başlıyor her şey. ben hep uzakdoğu spor ve filmlerini tapınak ve mucizevi olayları merka ederdim. şimdi anlıyorum ki yalnızlığa alışınca insan kendi içindeki özüne kavuşup kendisi ile barışmayı başarırsa çekirdek inanç vs hepsi değişiyor hayatının kontrolü eline geçiyor. yani attığın her adımın aldığın her nefesin getirisini bildiğinden yaşamda ona göre yol alıyorsun bu çok güzel bir şey. bence daha bebekken başlaması bu eğitimler yani eğitim sadece türkçe matemetik değil spor en önemli şeylerden biri kişiyi kendine getiriyor bir nevi ancak bakanlığımız malesef ellerinden gelse egereksiz deyip dersten çıkartacak .. konunun öneminin farkında bile değil çünkü farkında olmadan yaşayan insanlarca yönetitliyoruz farkında olanlar zaten dünyayı yönetiyor:) buda ayrı bir mevzu tabi bir gurup çıkarı için bir durup farkında olan asıl grup diyorum buna tüm insanlık hatta tüm varlıklar için hizmet ediyorlar. savaşlar hep kandırmaca işte size şunlar verilecek bunlar verilecek orası bizim olmalı burası bizim olmalı neden barış ve uyum içinde yaşamak zarken sahiplenme duygusu içinde yaşıyoruz en basiti çocuğumuzu bizim benim kızım veya oğlum diyoruz oysa o sadece bir emanet. ona sadece kendini geliştirmesinde hayata tutunmasında yardımcı olmalıyız çoğumuz abartıyor elinden gelse 40 yaşındaki insanın ağzına yemek vercek annelerimiz var malesef işte eğitim ve disiplin katı kurallardan bahsetmiyorum yani kişinin disipline neden ihtiyacı olduğunu bilerek yaşaması yani aldığı nefesin kendine ve diğer her şeye nelere mal olduğunu bilerek yaşaması. sorumluluklarını bilerek yol alması gerek insanların. Anne karnında başlamalı eğitim annelerden hatta şu anki kızlarımızın ve oğullarımızın eğitilmesi gerek önce... Tabi önce onları eğiteceklerin... hepimizin...hayatboyu öğrenme deyip formalite olmamalı ... Kendi kendine de öğrenme odaklı olmalı daha doğrusu aslında öğretmenin değil öğrencinin kendi kendine öğrendiğinin farkına vardırılmalı ki kendine güveni gelişsin....Sevgilerimle...
asi_mavi2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla