Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-09-2008, 04:20 PM   #18 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Türkçemiz "Turkche"leşmesin...

novos cum uymuyorum mu uyuyorum mu..

burada her konuyu yazılı olarak maddeleştirip kurallara dökemeyiz malesef..
ancak özellikle eski üyelerimizin sergilemiş oldukları tutum örnek teşkil edecektir..

malesef sanal ortamdaki her adres bizler kadar duyarlı değil ki bizim bile pek çok eksiğimiz bulunmakta..
her şeye ve her keze rağmen mümkün olduğu kadar yazım dilimizi düzgün kullanarak kendi kültürümüzün korunmasına hepimizin katkı sağlaması gerekiyor..

bunu da en güzel forum içerisinde ki mesajlarımızın kalitelisiyle sağlayabiliriz..

bu başlığı tekrar aktifleştiren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim..
böylelikle yeni gelen arkadaşlarımız da konuyla ilgili hassasiyetimizi görerek bizlere destek vereceklerdir..

sevgiler..