Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-10-2011, 11:17 AM   #2 (permalink)
hatdel

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hatdel is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ünidersite|Ekol Hoca DVD| soru bankaları | üniversiteyi kazanmak için Kaynakla

İYİ çalışmalar dilerim arkadaşlar Başka Bir seti daha sizin için upload ettim sebitten akademidia

Akademedia üniversite sınavını ve lise eğitimini hedef olarak seçmiş,
lise müfredatını kapsayan, 32 CD’den oluşan bir bilgisayar destekli eğitim paketidir.
Bu paket, Lise 1-2-3-4 müfredatının hepsini kapsıyor.
8 Adet ders 108 ünite
108 ünite 400 konu
400 konu binlerce kavram
200'ün üzerinde etkileşimli deney ve alıştırma
300'den fazla 3 boyutlu animasyon
15.000'den fazla özgün soru
7 tane deneme sınavı
Ara sınavlar+ ünitelere özgü izleme sınavları

Etkileşimli eğitim sayesinde öğrenci her türlü bilgiyi görsel ve işitsel anlamda kavramış olmaktadır. Bu şekilde yapılan eğitim çok daha kalıcı olur.

Öğrencinin gelişim sürecini takip etmek için de paket içerisinde akıllı bir sistem bulunmaktadır.
Bu sistem, öğrenci Akademedia kullanmaya başladıktan sonra onu takibe almakta ve perfomansı ölçmektedir. Öğrenci istediği anda gösterdiği performansla ilgili bilgi alabilir.

Akademedia sistemi Sebit’in 100 kişilik ekibiyle bu sistemi yarattı. Üretim aşaması, test aşaması da dahi olmak üzere tam 2,5 yıl sürdü. Akademedia’nın testi Tübitak-BİTAV tarafından yapıldı ve Tübitak Araştırma Geliştirme de Ar-Ge desteğini sağladı. Tüm bu aşamaların sonunda, 1998 yılının bitiminde Akademedia 99 Piyasa çıktı. Sayısız ödüle sahip SEBİT Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ’nin çalışmaları, 1988 yılında TÜBİTAK içerisinde kurulan bir çoklu ortam laboratuvarında başlamıştır. Laboratuvar, 1996 yılında özelleştirilmiş ve K-12 bölümüne yönelik, yüksek kalitede ve görsellikte, bilgisayar destekli eğitim içerikleri üretimine başlanmıştır.

önceki setler gibi yine sizlere direk klasor linkini vereceğim ve indirmeye başalyabilirsiniz

Hotfile.com: One click file hosting

herşeyden önce programı çalıştırmak için 30 mb lık

Hotfile.com: One click file hosting: akademediaBaslangic.rar

bu rar dosyasını indirip sisteme kurmanız gerekmektedir sanal sürücü programları daemon tools vb. program yardımıyla iso dosyasını sanal sürücüye yerleştirip kurulumunu yaptıktan sonra dersleri indirip çalışmaya başlayabilirsiniz

her CD yi winrarda eniyi seçeneğiyle sıkıştırıp upload ettim bu sayede 1 cd için 3-4 part indirmenize gerek kalmıyacak her rar dosyası eşittir 1 cd

Hotfile.com: One click file hosting

Akademidia Tüm Dersler

Genel Görünüm

Akademidia başlangıc CD yı daemon tools programıyla açıyoruz

Buradan Kur dosyasına giriyoruz

Kur.exe yi uyumluluk modundan XP service pack 2 olarak ayarlıyoruz ve yönetici mod olarak çalıştırıyoruz

lisans Sözleşmesine Evet diyoruz

DEVAM EDİYORUZ

Devammm

Buradan kuracagımız yerı seçiyoruz

Dosyalar aktarılıyor

Tamam Diyelim

Sonra Bu ekran kendisi açılıyor

DX media yı kurmak istiyor tamam diyelim

Evet diyelim

YESSS

Tamam diyoruz :D

Sizden pc yi resetlemenizi istiyor buna evet dememiz lazım eger hayır dersek...

bu ekranda reset istiyecektir tamam diyelim reset atsın...

cd mizdeki crack klasorune girelim eliminat3B uygulamasını kopyalayıp akademianın kurulumunu yaptıgımız C:\Program Files\Sebit\Akademedia99 un içine yapıştıralım

ve uygulamamızı çalıştırıp önce sakatlaya...

sonrada öldüre basalım.

artık kurulum yapılmıştır masaustunde oluşan akademidia kısayolunu çalıştırıp indirdigimiz ders iso dosyalarınıda daemontools ile açıp derslere başlayabiliriz

derslerden ve sınavlardan goruntu

ders içeriginden birkaç kesit

windows xp de sorunsuz çalışıyor ancak windows 7 kullanıyorsanız yönetici modunu ve uyumluluk modunu windows xp sp_2 yapmayı unutmayın

Akademidia Tüm Dersler
hatdel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla