Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-10-2011, 09:21 PM   #13 (permalink)
kuzeygüney
Teğmen

Tesekkür: 124
124 Mesajinıza toplam 327 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzeygüney will become famous soon enoughkuzeygüney will become famous soon enough
Standart Cevap: Düşünce gücüyle zenginlik ama nasıl?..

Hepinize katılıyorum arkadaşlar..
Jugerin dediği gibi amortiye odaklamışız kendimizi yani.. bilincim büyük ikramiyeyi çağırsada bilinçaltımda amorti var.
Kuantum sıçramasına göre benden evrene giden amorti :) Bununda bilincindeyim aslında..

Papatya gibi yaşamak senin yakaladığın şeyde çok doğru zengin olmamız piyangoya bağlı değil..
Para bizim tahmin ettiğimiz yada tahmin edemediğimiz sürpriz kaynaklardan gelebilir.
Ama aslolan bolluk ve refah bunu yakalamak önemli..

Sweeetcim bir milyonerin videosunu izlemiştim her gün varlığınızı bir önceki güne nazaran %1 arttırmayı hedefleyin diyordu.
Örneğin 100 tl mizi 101 tl yapmanın yollarını aramak gibi..
Mantıklı geldi alsında ama nasıl??? yine kalıplar buldu beni egom acayip dırdır etti onada bahane bulduk. :)

Şans ve para bolluk bereket telkinlerinden devam edeceğim çekirdek inanç cdleri bittikten sonra lakin bu cdleri daha çoook dinlerim gibi geliyor nedense bana :))))))))))))))))))))
Dirençç gösteriyorum direnççççççç
Ki bu da değişim habercisi sevinmeliyim..
kuzeygüney isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla