Konu: Merhaba
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-10-2011, 09:54 AM   #2 (permalink)
lanterna viridis
Üsteğmen

lanterna viridis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 149
171 Mesajinıza toplam 403 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lanterna viridis will become famous soon enoughlanterna viridis will become famous soon enough
Standart Cevap: Merhaba

Alıntı:
Ayln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çekirdek inanç çalışmasına katıldığımda birden fazla çekirdek inancım olduğu ortaya çıktı.Aile içi problemlerim vardı 23 yıldır yaşadığım olumsuzluklar 1ay içerisinde çözüme kavuştu ve şimdi daha mutlu ve huzur doluyum Cd.leri dinlemeye başladıktan sonra başta ağız tadımın değiştiğini ve herşeyin daha lezzetli geldiğini hissettim sonra ruhsal ve bedensel olarak öyle hafiflediğimi hissettim ki yürüyüşüm bile değişti parmak uçlarımda yürüyor gibiyim telkin cd.lerimi 2,5 aydır dinliyorum son zamanlarda enteresan bir değişim daha oldu boyumun 3 cm kadar uzadığını farkettim ve hemen Abdullah beyi arayarak durumu bildirip boy uzatma telkininden istediğimi söyledim bu müthiş çalışmayı herkese kesinlikle tavsiye ediyorum Atakan beye ve Abdullah beye sonsuz teşekkürler...
bende yaptırdım henüz 2 ci 10 gündeyim.gelişmeler var..siz nasıl dinliyorsunuz? toplam 3.5 saat sürüyor bir tur