Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-10-2011, 09:22 PM   #2 (permalink)
lanterna viridis
Üsteğmen

lanterna viridis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 149
171 Mesajinıza toplam 403 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lanterna viridis will become famous soon enoughlanterna viridis will become famous soon enough
Standart Cevap: çekim yasasının unutturdukları

güzel bir konuya değinmişsin.evet çekim yasası ve istemeyi burda birçok arkadaşımız uyguluyor.ama kesinlikle benim ve benim gibi düşünen birçok arkadaşım.allahtan istemeyi uygun buluyoruz.burda yaptığımız şey düşünce tarzımızı değiştirmek kendimizi farklılaştırmak.ama yolumuzdan şaşmadan.elimizdekilere şükretmeyi ,belki ayda bir defa yaptığımızı şimdi gün içerisinde defalarca yapmayı.yani allaha şükretmeyi teşekkür etmeyi.eğer forum kısmını izliyorsan özellikle burada çok aktif bir şekilde yer alan arkadaşlar şu anda dua haftası konu başlığı altında toplanmış durumdalar .senide aramıza bekliyoruz..ben kendim paylaşmış olduğun kuran pasajlarını daha önce print olarak aldım ve defalarca sıkıldıkça okuyorum....inançlıyım birçok şey yapıyordum .ama şimdi bilinçli yapıyorum.gelişiyorum,geliştirmeye çalışıyorum.burda kimse yanlış anlamasın, yabancı birşey empoze edilmeye çalışılmıyor.burda herkes son derece hassas davranıyor....konuya dikkat çektiğin için teşekkür ederim.şükür,inanç ve istemek.... o zaten bizim için hayırlısını biliyor... ve veriyor