Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-09-2011, 01:40 PM   #149 (permalink)
_roxie_
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Geri döndüm! :)

Eski erkek arkadaşımla ilgili sayfa yavaş yavaş kapanıyor.. benden sonra birlikte olduğu kızdan "ben seni aslında hiç sevmemişim" diye ayrılmış kız kardeşine de "ben kimseyi Ezgi gibi sevmedim" diyormuş,benim ona aldığım anahtarlığı yanından ayırmıyormuş... beni hala sık sık soruyormuş ne yapıyorum ne ediyorum diye...

Açıkça söyliyim mi =) kendime güvenim geldi =)))

ve uzun zaman sonra ilk defa onun ne hissettiğinden (bana ve diğer kadınlara karşı) çok kendi hissettiklerime odaklanmayı başardım... şu anda benimle beraber olduğu zamana göre çok büyümüş çok değişmiş durumda.. artık kız kardeşiyle ilgileniyormuş ona sevgisini hiç belli etmediği kadar belli ediyormuş beni hep kız kardeşine benzetirdi bana nası davrandıysa ona da aynı davrandı şimdi bana karşı da aynı olumlulukta değişebileceğini düşünüyorum fakat aklıma o kız geldikçe onun o kıza dokunduğu geldikçe bi anda içim buz gibi oluyor...

eğer herşeyin eskisinden iyi olduğuna inanırsam eski erkek arkadaşıma bi şans vermeyi düşünüyorum.. tabi bi de onun o kızla yaşadıklarını atabilrsem kafamdan :)