Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-09-2011, 01:36 PM   #33 (permalink)
RimA Vita Perfetto
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road
Standart Cevap: Hayatıma yok yerden yeni insanları çekiyorum..telkinden galiba ?

Alıntı:
_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
keşke ben de çeksem o yeni insanları.... eskiye saplanıp kaldım, yeni birileri geliyo gelmesine ama hayatıma jet hızıyla girip sonra da aynı hızla çıkıyolar hiç kimse hayatımda kalıcı olmayı aramıyo... :/
sevgili _roxie_ ben de aynı senin gibydim.. eskilerden çok sıkıldım. facelerimi ve msn'lerimi kapattım.. numaramı da değiştirdim..
şimdi yeni insanlarla olan arkadaşlıklarımın keyfini sürüyorum.. ama dediğin gibi gelen jet hızıyla geri gidiyor.. ve her seferinde üzülen ben oluyordum. düşünce tarzımı değiştirmekte buldum çözümü.. şimdi her gelen insana teşekkürlerimi sunuyorum.. çünkü hayatımıza ''uğrar'ken bize bir şey bırakıp da gidiyorlar.. zaten bunun için gelmiyorlar mı.!!
hayatımızdaki görevlerini yapıp gidiyorlar. görevi uzun olanlar ise devam ediyor kalmaya.. en önemli nokta ister uzun kalsınlar ister kısa herkes hayatımızda misafir.. biz de sadece bize öğrettiklerinin keyfini sürmeliyiz..
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla