Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-09-2011, 08:34 PM   #127 (permalink)
_roxie_
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Geri döndüm! :)

Dün birisi bana çok güzel bişey söyledi " Seni asla affetmicem seni asla unutmayacağım" demektir... Affetmek işte bu yüzden önemli... çünkü bazı insanlar hakikaten gereksiz yere kafamızın içinde yer edip enerjimizden çalıyolar... Gerçekten affedilmemeye (unutulmamaya) değecek insanlar da zaten affedilmeyecek şeyler yapmazlar ya da yapsalar da bu hatalarını bi şekilde unutturmaya, bizim sevgimizi yeniden kazanmaya çalışırlar...

İnsanın kendine değer vermesi de bu yüzden önemli, insan kendine değer vermeyince değmeyecek insanlar için uğraşıp duruyor çünkü....

Hepimize ama en çok kendime hatırlatma, ne kadar düşüp kalksam da, umutsuzluğa düşsem de isyan etsem de yaşanan herşeyin bir sebebi var... Ve "neden" sorusunun cevabı yalnız bende başka hiç bi yerde aramaya gerek yok... Hayatın akışına güven duymak zorundayım... Bu kadar durgunluğun sebebi belki de beni çok daha büyük sınavlara hazırlıyor olmasıdır hazır olduğumda evren bana yeni hayat derslerimi sunacak :)

ama ben eski yaşanmışlıklara yapışmakta direniyorum, çoktan dersimi çıkarıp yoluma devam etmem gerekirdi...

Her geçen gün eskiyi daha az hatırlamaya ve daha çok "şu an" da kalmaya niyet ediyorum... :)