Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-09-2011, 08:03 PM   #49 (permalink)
Herr_Mannelig
Teğmen

Herr_Mannelig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,355
230 Mesajinıza toplam 717 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Herr_Mannelig will become famous soon enoughHerr_Mannelig will become famous soon enough
Standart Cevap: Herr_Mannelig'in günlüğü

günlük valla sıkıldım artık ya babam sürekli ofluyor hergün ofluyor sürekli burnunu çekiyor sürekli yüksek sesle konuşuyor beynim uyuşuyor o burun çekmesi yok mu elim titriyor sinirden kafama vuruyorum sıkıldım artık SIKILDIMMMMMMMMMMMM SIKILDIM SIKILDIM bu toplumdan da nefret ediyorum yok şöyle giyin böyle giyin yok öğrenci çalışır mutlu olacağı başka birşey hobi vs.yapmaya hakkı yok sırf çalışmalı yok ailesi olan ona bakmalı adam dediğin ailesine bakcak kadın çocuklarına bakacak cinsellik tabu erkeklerle konuşan kızlar edepsiz kızlar bilmem ne millet başkaları için yaşıyor kendi mutluluğunu düşünmeden yaşıyor oysa kimse zorunlu değil istemediği şeyi yapmaya ama insanlar bilmiyor eğitim verilmiyor bu tür konular hakkında,para para diye ölüyolar oysa inansalar herşey düzene girer kendi hayatlarını yaşarlar istedikleri gerçekleşir Allah öyle mükemmel bir düzen yaratmış ki ama yokkkk illa kendine eziyet edecen insanlar mantıksız düşünüyorlar kendinden küçükleri dinlemeyip susturuyorlar kendilerini doğru biliyor sanıyorlar özgürce ne düşündüklerini söyletmiyorlar gayet düzgün bir düşünce bir büyüğe söylendiğinde aman saçma sapan konuşup durma oluyor bir büyüğün lafına karşı çıkıp yanlış düşünüyorsunuz dendiğinde büyüklere saygılı olunur o öyle değil böyle deniyor kız erkek ayrımı var valla iğrenç tiksinç bi toplum oysa mantıklı düşünülse konuşulsa sohbet edilse ne kadar güzel bi ülkemiz var ama nerdeeee, aileler hep çocuklarını yanlış yetiştiriyorlar sonra da şunun çocuğu çok bilmiş bi konuşuyor ne güzel he senin çocuğun o hakkında bahsedilen çocuğun dediklerini dese çatılır kaşlar sen sus saçma konuşup durma . tvdeki bi dizide akşam dışarı çıkmış kızı görüp o kıyafetle o saatte ne işin var diyen yanıbaşımdaki kişinin düşüncelerinden iğreniyorum artık acıyorum hatta böyle kız erkek ayrımı yapanlara geri kafalı düşünenlere acıyorum hala tvde bir erkekle buluşan kızına tokan adan bir adamın olduğu diziyi yapıp seyreden, bir bayana tecavüz edilmesini konu yapan ve izlenme rekoru kıran diziyi yapanlara da izleyenlere de acıyorum
Herr_Mannelig isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla