Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-08-2011, 01:33 AM   #16 (permalink)
DiL_RU_BA
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çekimyasasıyla isteğimize ulaşabiliriz...

Alıntı:
papatyagibiyaşamak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hissetmeye çalış yinede sen necla, sana tavsiyem... Kendini o anda gibi düşün ve her ne oluyorsa hayalinde herşeyi duyumsayarak imgele, ama bu kendini zorlamadan olmalı tabiki, kendini asla zorlamamalısın sadece sen hissetmeye çalış, hissedebildiğin kadar, imgeleme yaptıkça hep daha da iyi olursun, inanıyorum...
teşekkür ederim papatyam :) annem bana papatyam derdide küçükken :) ilgilenip destek vermeniz bile olumluluk adına inanmayı destekliyor iyiki varsın.

Alıntı:
badee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
neclacım papatyagibiyaşamak doğru söylemiş benim son cümlemdede dediğim gibi inanman gerek bunun içinde hissetmen gerek hayal ederken hisset emin ol daha mutlu ve daha hızlı gerçekleştiğini göreceksin benim sözümdede olduğu gibiii İNANMAK,İKNA OLMAKTAN ÇOK DAHA GÜÇTÜR.. ÇÜNKÜ İKNA AKIL,İNANMAK GÖNÜL İŞİDİR.... yürekten hissedersen inanırsan olurr:))
teşekkür ederim badecim doğru söylemişsin inanmak gerekiyor hissetmek için. akılla yeterince yürüdük şimdi yürek zamanı :)) iyiki varsın bade