Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-08-2011, 07:37 PM   #9 (permalink)
badee
Teğmen

Tesekkür: 64
60 Mesajinıza toplam 215 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
badee is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çekimyasasıyla isteğimize ulaşabiliriz...

Alıntı:
neclaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ne güzel imgeleme yapabiliyorsun. peki imgelemenin inceliklerini paylaşabilirmisin acaba bizle? mesela nasıl yapıyorsun nelere dikkat ediyorsun. örenek vermek gerekirse ben düşünüyorum ama sonra kendimi darahat bırakamıyorum farklı bişeyle uğraşsamda aklım her orda kalıyor bu kapatıyor yolu bunu aşmak için mesela ne yapılmalı? ömerilerini bekliyorum :)
neclacım inceliklerini istemişsin şimdi düşündümde imgeleme yaparken nasılım neler yapıyorum diye şöyle ki imgeleme yaparken bi kere evet şimdi hayal ediyorum olucak msjımı gönderiyorum diye hiiç demedim ve düşünmedim de ztn biliyorum ki evren düşündüklerimizi alıyor:)ve hayal ederken olur olmazına bakmıyorum ben nasıl mutlu olucaksam nasıl o anı hissediceksem öyle hayal ediyorum yani oldu olacak olmuştuyla ilgilenmiyorum olmuşta sanki başka başka halleride imgeliyormuşum gibi yapıyorum bunuda gayet rahat kasmadan yapıyorum vee en önemliisiiii hayal ederkeen sürekli aynı kişiyi veya aynı şeyi hayal ett meselaa kafanda kurduğun kişiiyi aynıı bırak bulunduğunuz mekan konuşmalarınız davranışlarınız farklı olsun meselaa ev mi istiosun aynı evii odalarını eşyalarını evin içindeki hallerini hayall ett böyle daha başarılı olursun ve hayal ettikce olmuyor deme inan bana her gece hayal ettiğim kişiyi düşündüm hayalimde onunla kavga ettim gezdim tozdum vee gerçekten hepsini bir biirr yaşadımm inanmazdım ama yaşayıncaa daha net görüyorsun henüz olmadığı zamanda imgeleyemiyorum diyoruz bu yanlış imgeliyoruz sadece evren sana dio ki zamanını bekle vee daha ççoook inan bu kadar umarım anlatabilmişimdir yardımcı olmuşumdurr:))
badee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla