Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-08-2011, 12:11 PM   #8 (permalink)
papatyagibiyaşamak
Üsteğmen

papatyagibiyaşamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 242
240 Mesajinıza toplam 719 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatyagibiyaşamak is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çekimyasasıyla isteğimize ulaşabiliriz...

Alıntı:
badee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
papatyagibiyaşamak çok güzel anlatmışsınız ve imgelediğin şeyde olmuş çook sevindim umarım bütün hayal ettikleri hayırlı şekilde seni bulur :) fakat burda sevdiğim kişilye ilgili tam imgeleme yapamıyorum demişsin bu bile olmadı SEN İMGELEME YAPIYORSSUUNNN:)TAM ANLAMIYLA YAPIYORSUN;)... tersi durumu düşünme demekki kafanda belki seninde farkında olmadığın takıldığın bi nokta var buyüzden yapamıyorsun bence imgeleme yaparken gerçekten istediğin gibi akışına bırakarak yap kasmadan olmadı hayal edemedim deme hayal ettim fakat daha iyisini ediceğim dee:) kendimden örnek vereyim ben hep hayalimde gerçekten beni çook seven kıyamayan birini hayal etmiştim ve benim için yola yazı yazdığını bilee bu hayallerimi her gece yaptım hiç bıkmadan vee soonraaa böyle biri olduu ve yola yazı yazdıı yani sen gerçekten rahat ve akışına bırakarak istersen emin ol imgelemen daha tam olur ve daha çabuk olur ;))
Çok teşekkür ederim bade, bana cesaret verdin bu konuda :) artık hayal edemiyorum demiyeceğim... Umarım senin hayalindeki kişi seni bulduğu gibi, bende hayalimdeki kişiyle karşılaşırım.
papatyagibiyaşamak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla