Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2011, 07:00 AM   #12 (permalink)
DiL_RU_BA
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: beynimi boşaltmam lazım

Alıntı:
nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili kuzusu kardeşim,
başlığı görünce hemen daldım konuya.çünkü aynı dediğinden benim de yapmam lazım.şöyle bi reset düğmesi olsa da tüm kötülükleri silsek diyoruz bazen di mi.ama malesef bu yapıda olmadığımız için beyin boşaltma metodlarını kendimi uygulucaz...
herkesin,hatta dünyanın üzerine gelmesi,bütün olumsuzlukları çekme,öfke,sinir,nefret vb. olumsuz duygular,birikmeler nedeniyle oluşa şeylerdir.tek suçlu beyniniz adlı kitabı okuyunca bunu daha da iyi anladım.stresin,yorgunluğun,üzüntülerin birikmesiyle beynimiz bir süre sonra patlama noktasına geliyorsürekli olumsuz düşünüyor,kendi kendimizi üzüyoruz elimizde olmadan...
ben 1-2 yıla kadar olumsuzlukta bile olumluyu bulabilen biriydim.ama hele şu son zamanlarda öyle alıngan,sinirli,öfkeli,t
abiri caizse cadı biri oldum ki çevrem şaşırıyo bu duruma.tabiki ben de böyle olmak istemiyorum ama birikmeler sonucu beyin de artık kendini olumsuzluk halkasına kaptırıyo.Allah razı olsun ki bu siteden çok şey öğrendim.mesela nefes egzersizleriyle beyin susturma yöntemleri var.onları uygulamaya çalışıyorum.çekirdek telkin ve olumlamalarını 2 haftadır aksatmadan uyguluyorum.daha bir çok şey yapabiliriz...
gerçekten her şey beyinde bitiyor.ama beynimiz bizi değil,biz onu yönetmeliyiz ki mutlu olalım.bunu hep beraber başarıcaz inşallah.sevgiler...
sen güçlü birisin arada mola vermek için oluyordur olumsuzluklar
aldırma geçeceğine inanıyorsun ya bu en güzeli
DiL_RU_BA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla