Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-08-2011, 11:13 AM   #10 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: istanbulda yaşıyorum ama aklım hala ankarada..kafam çok karışık..

Alıntı:
Alice in Wonderland Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bence sen tamamen bahanelere tutunuyorsun. Acı ama belki bana kızacaksın ama gerçek. benimde annem çok genç yaşta vefat etti. bende evin bütün sorumluluğunu aldım. ama hala işim var ve hala çalışıyorum. bırakmadım hiç. hatta maddi olarak daha da işe ihtiyacım oldu. sokakları tanıdığın şehri sevdiiiğin için babanı annenin mezarından ve hatıralarından koparacak kadar bencil misin peki ? evlilik kkonusuda istediğin kadar istekli ol. istediğin kadar hazır ol. kader ? vakti gelmediyse olmaz. Ankara ya gidersin İstanbul lu birine aşık olursun belli mi olur. Nezaman ne olacağı belli olmaz. kendini bu kadar sınırlama.
bahane yarattığımı düşündüğün konu iş konusuysa ben çalışmaktan işten kaçan bir insan değilim...ama babam evden çıkmayan ve istanbulda hiç arkadaşı olmayan birisi olarak ben işte çalıştığım dönemler akşam eve yorgun geliyor ve geldikten sonra ev işini yapıyordum sonrasında babamla ilgilenmeye sohbet etmeye çok az vakit kalıyordu ve surat asıyordu...işten çıkmamı isteyen de kendisiydi zaten..tekrar girmemi de istemiyor...birkaç sefer ben yeni iş buldum o benim girmemi istemedi...burada herşeyi içyüzüyle anlatamadığım için bazı şeyler yanlış anlaşılıyor tabi...
ben daha ziyade evlilik yaptıktan sonra işe girmeyi düşünüyordum çünkü eşimin babam kadar katı ve kısıtlayıcı olamayacağını düşünüyordum...
babam ankaraya gitmekle belki evinden hatıralarından kopacak gibi görünüyor ama ankara da da kendi annesinin babasının mezarı var...orada da hatıraları var..daha da önemlisi şu anda hayatta olan eski iş arkadaşları var..aslında kendisi için de iyi olacak ama anlatamıyorum...bence esas bencilliği ve tembelliği babam yapıyor...hayatının sonuna kadar beni başında bekçi gibi tutmaya niyeti var...gözüken o....

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla