Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-07-2011, 07:20 PM   #3 (permalink)
comte
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart Cevap: enerji temizliliği işe yaramadı

Alıntı:
maxmax1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar bir terapiste gittim negatif enerji temizliliği yaptırmak için işe yaramadı sorunlarım çözülmedi
benim El ve ayak parmak aralarında sanki birşeyler var ayak ve kol dirsek büküm yerlerindede sanki birşey var vucudunda gögüsümün iki tarafındada var sırtımdada var başımın iki tarafındada bu bölgelerde aşırı var vucudumun diğer yerlerinde normal var yani şöyle diyebilirim insan banyo yaptıktan sonra kendini hafif hisseder ya ben hafif hissetmiyorum üzerime çökmüş bir ağırlık var bir de durup dururken sağımda solumda hertarafımda 10 saniyede bir kaşıntı benzeri bir his var
benimle konuşan bir şey yok ama onun varlığını biliyorum onun var olduğu yerlerde onunla süreklli uğraşmak zorunda kalıyorum çalıştığım ortamda bu yüzden zor durumda kalıyorum bu problemim yüzünden oramla buramla uğraşınca insanlarda yanlış anlıyor bunun tam olarak nasıl birşey olduğunu bilmiyorum tam olarak teşhisi koymak lazım ve sonrasında gerekeni yapmak gerekir diye düşünüyorum bunun teşhisini nasıl koyabiliriz sizcde ne olabilir
Merhabalar. Yaşadığınız şeyi tabi en iyi siz bilirsiniz ama size tavsiyem şarlatanlara hacı hoca cincilere falan bulaşmayın.

Ve kesinlikle benim bedenimde birisi var veya buna benzer şeyler düşünmeyin..

Bu sorununuz için bir opr. tıp doktorundan yardım alın.Teşhisi koyacak olan bir doktordur.

Soyut şeyler yerine somut şeylerle tedavinizi yaptırın..

Geçmiş olsun..
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla