Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2011, 03:52 PM   #26 (permalink)
nergisz
Teğmen

Tesekkür: 11
40 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nergisz is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Evimizde ağır bir atmosfer var...

Alıntı:
masterphidias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne yazık ki bu tamamen işinin ehli olan bir hoca bulmana bağlıdır. O da oldukça zor olduğu için benim tavsiyem, Hz. Peygambere yapılan büyüyü de çözen ve bu iş için indirilmiş olan sureleri okumandır. Hergün 7 Ayetel Kürsi, 7 Felak ve 7 Nas suresini sesli olarak oku ve hergün yatmadan önce adaçayı yakarak evin içini gezdir. Allah'ın izniyle çözülecektir. Bunu 21 gün boyunca yap ki aynı zaman da korunma ortamı oluşsun...

tamda bu konudan bahsedecektim. Arkadaşım evdeki ağırlığı eve girinceki o kötü duyguları ben iyi bilirim. eskiden enerji dolu yerimde duramaz sevgi doluydum. herkes ışığıma sevgime hayran kalırdı benden mutluluk aldıklarını söylerlerdi ama vere vere bende kalmadı kimsede vermedi hep cepten yedim ve bigün bi baktımki hayat ışığım sönmüş. eve grmek istemiyorum eve boğuyor. hani derlerya duvarların dili olsa diye ah ah o duvarlardaki olumsuzlukları ben bilirim. kendi kendime olumlu düşünsemde atamadım senelerdir. taki adaçayını yakıp odalarda gezdirdiğimden beri. bütün dolapların kapaklarını açtım camları kapadım bütün odalara bol bol tuttum sonraki zamanalrda 7 ayetel kürsü okuyup her odaya üfledim ve evdede evdeki yaşayan herkesde bi nefes aldı. olumsuzluktan kıvranan biz nefes aldığımızı hissettik gelen misafirler bile olumlu bişeylerin olduğunu farketti. tabi bunu ara ara tekrarlamak gerekiyor. ada çayı alamadım daha alınca yapıcam aksatmadan. mutlaka deneyin arkadaşlar o durumda her yer negatifken pozitif düşünülmüyor çünkü. birazcık katkım olursa çok sevinirim.
nergisz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla