Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-07-2011, 04:29 PM   #23 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: 90'a, 10'un Sırrını Keşfedin

Alıntı:
nergisz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet çok haklısın yazılarında o kadar güzel ifade etmişsin ki söyleyecek söz bulamadım açıkcası. bu siteye üye olduğumdan beri suçluluk ve ego telkinlerini dinliyorum ağır gelmesin diye diğerlerini daha dinlemedim ama bu ikisinin ardına nasıl eklemeliyim sizde? bu arada iyiki varsın :)))
Teşekkür ederim.

Başkalarının düşüncelerini önemsememe ve kendine güven telkinlerini dinlemeni öneririm.

Sevgilerimle.