Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2011, 11:07 PM   #5 (permalink)
sineff
Teğmen

Tesekkür: 233
25 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sineff is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: kuantum kodlama

ANNE BABA ILE BUTUNLESME

Annemi ve babami sevgiyle kucakliyor ve kabul ediyorum.

Onlari hayatimda olmasi icin ben sectim. Birbirimize sevginin bir baska yonunu hatirlatmak icin.

Butun siradanligi ve dogalligi icinde annemi ve babami oldugu gibi kabul ediyorum.

Onlar her zaman yapabileceklerinin en iyisini yapti. Herkes gibi. Ben de yapabilecegimin en iyisini yaptim. Herkes gibi.

Zaten herkes her zaman ancak yapabileceginin en iyisini yapar.

Ben anne ve babami sevgiyle kucaklayarak tum hayatimi ve kaderimi ve secimlerimi ve aslinda kendi gucumu kucaklamis olurum.

Cunku secimlerini kucaklamak insanin kendi gucunu hatirlamasidir.

Bu yuzden annemi ve babami ve onlarin bana kattiklarini sevgiyle kucakliyorum.

Boylece kendi ruhsal varligimin kadin ve erkek yanlariyla da butunlesmis oluyorum.

Kendi disil ve eril niteliklerimle butunlesiyorum.

Annemi sevgiyle kabul ederek, hayati icime aliyorum. Hayat, oncelikle nefestir. Her nefes alisimda anne enerjisini icime aliyorum.

Babamin gucunu ve sevgisini kabul ediyorum ve onu onurlandiriyorum.

Her ikisinin sayesinde ben hayata geldim. Onlar bana araci oldular. Baska hic bir sey yapmamis olsalar bile, sadece bu bile, benim onlara saygi duymam icim yeterlidir.

Anne ve babami onurlandiriyorum. cunku benim hayat amacimi gerceklestirmem icin anne ve babamin ailem olmasini isteyen bendim.

Biz, bunu ruhsal duzeyde birlikte planladik. Bilincli duzeyde hatirlamasam bile, ruhsal duzeyde hayatimla ilgili tum kararlarimi benim verdigimi biliyorum.

Boylece onlarin sevgisini ve gucunu kabul ediyor ve kullaniyorum.

Onlar butun dogalliklari ve siradanliklari ile saygiya ve sevgiye layiktirlar.

Onlerinde saygiyla egiliyorum. Aslinda boyle yaparak kendimi de onurlandirmis oluyorum.

Kendi secimlerimi ve gucumu onurlandirmis oluyorum.

R. Sanal'in Kuantum Kodlama kitabindan.
sineff isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla