Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2011, 03:15 PM   #109 (permalink)
_roxie_
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Geri döndüm! :)

Merhabaaa,

Öncelikle şunu söyleyeyim şu yeni tanıştığım ve beni heyecanlandıran insan vardı ya onunla ilgili bir olay oldu yani bir şüphe düşürdü içime bazı davranışları güvensizliğimi uyandırdı ve "eğer benim hayırlı değilse olmasın" dedim onunla konuştuktan sonra bir gece uyumadan önce. Ertesi sabah telefonu kapalıydı ve kapatış o kapatış kendisinden 3 gündür haber yok... Bu olay başlangıçta biraz şaşırtıp üzdü beni ve sağlığından endişe ettim ama şimdi iyi olduğunu biliyorum (beni annemin numarası diyerek bi numaradan daha aramıştı o numarayı aradım kendi telefonundan ulaşamayınca bir adam çıktı, tamam ben kendisine söylerim sizi arar dedi ama hala ses yok, sağlığının kötü olduğuna dair bişey de söylemedi... ) anlayacağınız içimde yanan aleve birden böyle soğuk sular serpildi...

Ama bu konuda bir arkadaşımın yorumu bana çok mantıklı geldi " belki de bu adamın hayatında işlevi senin yeniden birini sevebileceğini, birine bağlanabileceğini, birinin seni heyecanlandırabileceğini sana göstermek için vardı" gerçekten de öyle...yeniden sevmek o kadar kolay mı demiştim önceden günlüğümde, bu saatten sonra artık benim için gerçekten kolay =) yeter ki duygusal ve düşünsel açıdan uyuştuğum beni anlayan, heyecanlandıran bende yakınlık hissi uyandıran o doğru insan çıksın karşıma =)

Bir de Beki İkala'nin Meleklerle Yaşamak isimli kitabını okudum ve dün gece ilk melek mucizemi gerçekleştirdim meleklerim bana "biz yanındayız" sinyalini verdi ayrıca eski erkek arkadaşımla ilgili bir vizyon gördüm 2 gece önce rüya gibi değildi yatağımda gözlerimde kapalı yatıyorduma ama uykuya dalmamıştım bir anda gözümün önünde olaylar olup bitti... ve içim çok rahatladı vizyonun sonunda eski erkek arkadaşıma veda ettim... Ama kafamda bi soru işareti kalmıştı, "acaba ben bunları uyduruyor muyum?" "Kendi kafamdan yazdığım senaryolara inanıp kendimi mi kandırıyorum?" diye

Dün gece sorumun cevabını Meleklerle Yaşamak'ı okurken buldum, Beki Hanım da aynı ikileme düşüyormuş acaba uyduruyor muyum diye =))

Vizyonum beni herşeyden çok rahatlattı, güzel bir hesaplaşma oldu. Üzerine de melek mucizeleriii =)))

***********************KENDİMİ SEVGİYLE PARLAYAN BİR YILDIZ GİBİ HİSSEDİYORUM*************************
_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla