Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-06-2011, 12:01 AM   #10 (permalink)
maxaslan
Teğmen

Tesekkür: 18
18 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxaslan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ne yapa bilirim?

Alıntı:
BRUCE06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
maxaslan kardeş bu bahsettiğin şeyleri banada bahseder misin nasıl bir şeyler bunlar? bende kekemelik bayağı var!
arkadaşlar ilk önce kekemeliği iyi analiz etmek lazım burdaki can alıcı soru şu yanlızken kekelemeden konuşa biliyormusunuz cevabınız evetse sizde yapısal hiç bir kusur yok bunu bilin , ikinci husus yalnızken konuşa biliyorsanız başkasının yanındada konuşa bilirsiniz , ama neden konuşamıyorsunuz sorun bilinç altında yatıyor ,çocukken bir deneyim sonucu tranva yaşamışsınız bunun sonucunda bilinç altı buna koşullanmış siz heyecanlanınca devreye giren bir plak gibi hep aynı şeyi çalıyor , insanlardan korkuyoruz yok ben korkmuyorum diyende vardır ama alay edilmekten korkuyordur işin aslı bu karşınızda bir insanla konuşurken soru sorunca ne hissediyorsunuz ben sanki beynimin içinde bir şimşek yada şase yapmış bir devre gibi herşey allak bullak oluyordu , ne söyliyeceğimi unutuyordum ,karıştırıyorum buna benzer tepkiler oluyordu vücudum kasılıyor nefesimi tutuyordum nefes olmadan ses olmuyor arkadaşlar şimdi gelelim tedaviye bu duyguyu nötralize etmemiz lazım bunun için ,EFT , yada NLP tekniklerini uygulıyacağız size önerim NLP teknikleridir önce NLP çok kısa sürede çok yol alacaksınız birinci metod , hızlı fobi yenme tekniği , ikincisi swich tekniği bunlarla ilgili bilgiyi bu siteden bula bilirsiniz ama size bir kıyak yapalım nil gün zihninizi kullanma kılavuzu olarak internette aratın ücretsiz bulacağınıza eminim bunların içinde çapa atma tekniğide var çok faydasını göreceksiniz bir haftada iyi çalışırsanız kekemelik biter fobi nedir fobi anlamsız korkular diye biliriz bu korkulardan kutulmanın en kolay yolu NLP sonraki yol EFT tekniği yine yardımcı olacağım diyafram nefesi falan hikaye zaten yanlızken konuşuyorsunuz demekki sorun nefes problemi değil vücut kasılıyor sanki benliğini kaybediyorsun şimdi sizden isteğim ne hissediyorsunuz soru sorarkenmi yoksa soru sorulduğundamı yoksa her ikisindedemi oluyor , kitap okurken kekeliyormusunuz bu bilgiler yazın size önerilerim olacak beni gittiğim klinik son umut ama umut falan değil hepsi para tuzağı
maxaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla