Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-06-2011, 02:37 PM   #7 (permalink)
elisya
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough
Standart Cevap: MELEKLERLE YAŞAMAK

Kitabı ben de okumadım.. Bir arkadaşım okumuştu ve sürekli bahsedip duruyordu. Bende ondan öğrendim. Aslında ilk başta pek sicak bakmadım. Bu meleklerin işi değildir başka varlıklar karışır araya diye korktum önceleri.
sonra ufak denemelerden sonra bana meleklerin sinyallerini özellikle baş meleklerin ve koruyucu meleğimin işaretlerini çok sık almaya başladım. Hatta kitabın yazarı Beki Erikli nin Meleğinizle meditasyon seansına bile gitmiştim. :))

ben Baş Melek Mikail ile yaşadığım bir olayı anlatayım.

O gün dişçiye gidecektim. Normalde dişçiden korkmam ve dişçimiz de ailemizin yakından tanıdığım bir abimiz gibi bize yakındır. Gayet gönül rahatlığı ile güle oynaya gittim. Koltuğa oturdum.
Tedavi sırasında sorun çıktı. Endişelenmeye başladım. Tamda o sırada Baş melek Mikaili yardıma çağırdım. Kısa bir sürede dişimdeki sorun geçmişti. :))
Baş melek Mikal in rengi mavidir ve sayısıda 1111 dir.
Ben dişçi koltuğundan kalkarken ilk gördüğüm şey masmavii bir fil biblosu idi. Direk bana bakan bir biblo..
Sonra dişçiden çıktım ve Mikail e bol bol teşekkür ettim. Birden gözüm bir arabaya, sonrada plakaya takıldı. Arabanın Plakası 34 XX 1111 idi. :))
Baş Melek Mikail in yanımda olduğunu ve bana yardım ettiğini o zaman anladım.
O zamandan beridir de onların her zaman yanında olduklarını biliyorum ve yardım isterim.

Sevgiler..