Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-06-2011, 12:50 AM   #5 (permalink)
maxaslan
Teğmen

Tesekkür: 18
18 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxaslan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ne yapa bilirim?

golden ben böyle bir kliniğe gittim hatta en iyisi dediler , istanbulda hipnozla tedavi kesin tedavi bunlar inanki yalan , bilgisayar başında sana metin okutuyorlar ve pasif nefes tekniğini uygulatıyorlar , ben sana anlatırım evde yaparsın ama işe yaramıyor gittiğim gibi geldim 45 gün kaldım hiç faydası olmadı kekemeler insanlara alıştımı yanlarında pek kekelemezler onların yanında güzel konuşuyorsun anımadığın insanların yanında yine kekeliyorsun , sana tedavi yollarını yazacağım istersen o pasif hava tekniğide anlatırım , hipnoza gelince rahatlama yapıyor ofelya thomasın güle güle kekemelik cd setini tavsiye edeyim ama hipnoz düşüdüğün gibi değil sihirli değnek değil , nlp ve eft kekemeliğin tedavisi bunlarda sana yardım etmek istiyorum kardeş papranıda hiç boşa harcama 5000 tl harcadım istanbula gittim elim boş geldim , uzatarak heceleyerek konuşma işi hava civa bir gün antalyaya gelirsin kardeşine bir yemek ısmalarsın ödeşiriz sen iyileşene kadar yardım ederim bende çok azaldı nerdeyse hiç yok kimse kekeme olduğumuda anlamıyor seninle çalışınca biter sana bilgi ve dökuman da yollarım internet yordamıyla ama sakın paranı bunlara yedirme yazık
maxaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla