Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-06-2011, 11:56 PM   #6 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: Çekim Yasası sitesinden hoş bir paylaşım :))

Alıntı:
ecot640 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu kesinlikle cok dogru ama şu an içinde bulundugumuz durumdan gerçekten memnun degilken ve hayatımızı kısıtlıyorken onu nasıl sevebiliriz ki ? Gerçekten cok zor
haklısın çok zor ama istediğimize ulaşmak içinde başka çaremiz yok insanın sıkıntı anlarda hep yokluk gelir neden.....ya sahip değilim neden şöyleyim neden böyleyim vs ve olumlu düşünmek aptalca gelir kimi zaman...ama neden böyle? çünkü yıllardır çevremizden hep olumsuzluk gördük umutsuzluk aşılandı bize..hatta yeri geldi herkes acısını yarıştırır oldu hangimiz şöyle sohbetlere denk gelmedikki; "aaa o da bişey mi sen esas benim başıma ne geldi bi bilsen ben daha kötü durumdayım..." evet bazen başka birini boşa üzülmekten kurtarmak için böyle örnekler veririz ama benim anlatmaya çalıştığım şey içinde bulunduğumuz durumdan şikayet etmek yerine onu malesef benimsemek ayak uydurmaya çalışmak.Çünkü biz ne kadar içten dilediğimizi sanırsak sanalım sürekli söylenir durursak şükürsüz olursak hep kötü enerji yaymış oluruz evet çok hak veriyorum sana çok zor bişey bu ama yapmak zorundayız herşey daha mutlu olabilmek içinsevgi ve ışıkla kal
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla