Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-09-2008, 03:47 AM   #2 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Ynt: yadsıma.. yansıma... aynalama.. / yansıma yasası

***duyduklarınız sizi yüreğinizden vurduğunda, saldırıya veya savunmaya kalkışmadan, durup düşünün.
çünkü o, acıyan bir yaranın sözlere, hareketlere dökülerek, çare bulma arayışıdır.

problemlerinizi halledip, yaralarınızı iyileştirdiğinizde, önceleri gösterdiğiniz aşırı reaksiyonlar gittikçe dinecek
ve sizi daha nötr bir davranış tarzına yöneltecektir.

genellikle sizi üzen, sinirlendiren, tedirgin eden bir tavır veya söz karşısında artık hiç etkilenmediğinizi,
tepki bile göstermediğinizi fark ettiğiniz an, bilin ki konu kapanmıştır.***

Çok duygusal, olay ve kişilerden çabuk yara alan bir yapım var. Bu durum da beni çoğu zaman üzüyordu. gerek işimde, gerek özelimde bana eza vermekten haz alan bazı kişilerin artık çok da yüreğime dokunamadıklarını farkediyorum .Özellikle son zamanlarda çok hissediyorum bunu.Birkaç gün önce bir yakınımla tartışma yaşadım.İşi neredeyse şiddete vardıracaktı. İnsanca konuşmak varken ,hiddet neden?..Sakin bir şekilde, öfkemi ifade etmem bazılarının çok dikkatini çekiyor ve bir anlam veremiyorlar..Ya sessizce öfkemi içimde tutar ya da son damlada taşıp yıkıp geçerdim.. Yeni ruh halim hoşuma gitti..Sponsorum, bu tip saygısız kişilerin tavırları için; önceleri yüreğime işliyordu, artık bedenimdeki duvara çarpıp gidiyor, derdi. Şimdi anlıyorum...

Teşekkürler shamanic...
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla