Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2011, 08:15 PM   #10 (permalink)
eski
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough
Standart Cevap: yeni forumumuzda nasıl resim eklenir dersleri :)

herkese merhabalar :)

aslında yorumumun yeri burası değil ama hoşgörüyle karşılanacağını bilerek yazıyorum. bugünlerde başka bir foruma daha üye oldum. bilgi alabilmek, sorularımı yöneltebilmek vs. için.. ancak ne katı kurallar, ne katı moderatörler!.. sinirim bozuldu. özel mesaj yollayabilmek için 100 mesaj şartı koymuşlar. sorularımı modun profil sayfasına yazdım silindi, başka konu içinde yazdım silindi. soru sormak için konu açanı azarlamışlar (bi yerde gördüm) ona da cesaret edemedim. bol kuralla karşılaşıp bir cevaba ulaşamadım! çok sıkıntılı bir yer yine de hepsine teşekkür ettim ama pek katılımcı olamayacağım artık orda.. imlaya dikkat edin diyen modların çok basit kelimelerdeki (eğer-eyer) hatalarını gördüm.. olabilir tabi ama o zaman insanların yaptığı ufacık hatalara laf etmeyeceksin.. sayfayı kapattığım gibi buraya koştum. ayy içim daraldı resmen...
bu siteyi açana da içine güzel güzel yazanlara da teşekkür etmek istedim. burası benim ailem gibi olmuş. her yeri böyle rahat sanarak hata etmişim. biraz da siz alıştırdınız beni :P gerçekten teşekkür ederim hoşgörünüz için burayı çok seviyorum :)
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla