Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2011, 07:26 PM   #7 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: İçsel bir konuşma önerisi..

ah ah bende bu dertten muzdaribim :D benim içimdeki yaramaz ise hem değişmeyi koyduğumuz hedeflere ulaşmayı istiyor hemde karşıma bir sürü engel çıkarıyor... hayatın değişirse şu olur bu olur eee bu insanlara ne diyeceksin ya şöle olursa ya böle olursa vs vs biliyorum aslında değişimden korkuyoruz hem de istiyoruz ve o yaramaz aklı sıra beni korumaya çalışıyor ama beni yoruyor öz benliğime ne zaman ulaşsam bir nebze ışık olsam hemen benimki başlıyor dır dıra :)))) ama ben inat ettikçe sanki o da bana ayak uydurmaaya başladı gerisi gelir inşallah birde bende erteleme huyu çok fazla ee yarın olsun bakalım eee falan işler bi yoluna girsin vs vs hep erteliyoruz ama bi süredir hiç aksatmadan yaptığım çalışmalarım var bu dabir gelişme sadece telkinleri bir türlü düzeene sokamadım ben aslında egonun değişime baş göstermesini masum buluyorum napsın yıllarca bildiğimizi okuduk beraber şimdi paniklemesi normal ama kendimi sevmeye ve değer vermeye başlamam açıkcası onunda hoşuna gitmiyor değil ;)
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla