Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2011, 07:25 PM   #6 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: İçsel bir konuşma önerisi..

Alıntı:
edaiphigenia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Duygularıma tercüman olmuşsunuz Valla içimdeki yaramaz bir türlü tezimi yapmamı istemiyor. Aynen şimdi çok geç oldu yarın erkenden başlarsın, yarın oluyor, ama şunu yapsan daha iyi değil mi, ama bak dizi izlemek varken yapılır mı, ama ama ama:D henüz galip gelemedim. Herhalde kendine pek güveniyor sıkışınca nasılsa yaparım mantığına

işte ben herkesin içinde bir yaramaz olduğunu biliyorumm..onu ikna etmek için neler söyleyelim bunu birlikte öğrenmek için açtım bu konuyu..

ikna etmek önemli..sonuca odaklanmak işine yarayabilir..yani egonda ama bitince şöyle olacak..diye açıklama yap..o kesin savunmaya geçecektir..ikna edene kadar anlat ..seni olduğun halinle seviyorum diye eklersen , güven sorununu halledebilirsin gibi..sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla