Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-09-2008, 10:09 AM   #3 (permalink)
Quanta
Çevirmen

Quanta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 212
62 Mesajinıza toplam 315 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Quanta has a spectacular aura aboutQuanta has a spectacular aura aboutQuanta has a spectacular aura about
Standart Ynt: Tibet'in Gençlik Pınarı

Merhaba arkadaşlar,

Hepinizin ellerine sağlık. Çok güzel işler başarmışsınız ve başarmaya da devam ediyorsunuz.

Ben de sizinle Tibet'in gençlik pınarı egzersizleri ile ilgili birkaç tecrübemi paylaşmak isterim. Bu hareketlerle ilk hamileliğimde karşılaştım. Yaklaşık hareketlerin 1.5 ayında bazı değişiklikler farkettim. Sol gözümde uzun süre bilgisayarla çalıştığımda ağrı olurdu, bunun azaldığını farkettim. İkinci olarak, ben yılda 1 kere falan rüya görürdüm. Tam da bu zamanlarda hergün rüya görmeye başladım. Gerçi çok net hatırlamasam da bu benim için çok önemli bir gelişmeydi. Sonrasında hareketleri bırakmak zorunda kaldım.

1.5 yıl sonra tekrar hareketlere başladım ve yine aynı zamanlarda (1.5 ay sonra) yeniden rüya görmeye başladım. Bu hareketlerin çakraları temizlediğini biliyoruz. Bendeki etkiler de buna bağlı olmalı. Ayrıca sağlıklı olmayı sağladığını, beyazlamış saçları yeniden eski rengine döndürdüğünü, kilo vermeye sağladığını biliyorum. Aynı isimli kitapta uygulayan kişilerin ayrıntılı olarak belirtilmiş tecrübeleri var. Daha 21'e gelmeme 3 hafta olmasına rağmen etkileri görmeye başladım. Bundan sonra artan şekilde devam edeceğinden eminim. Sonraki deneyimlerimi de sizinle paylaşacağım.

Sevgiler, saygılar