Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2011, 01:04 PM   #12 (permalink)
nlg
Teğmen

nlg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,794
137 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nlg is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Neyi Yanlış yada eksik yapıyoruz

evet turhan bey en başta çekirdek inancı değiştirmek ben şöyle düşünüyorum var oluşumuzdan beridir gelen belli kalıplaşmış düşünceler ve görsel hafızamız cok güçlü olumlamalar meditasyonlar bize farkındalığımızı ve ne istediğimizi bildiriyor burada asıl olan direnç sağlayan kalıplaşmış düşüncelerden kurtulmak ve cok güzel tespit etmişsiniz daha güçlü bir çalışma gerekiyor ve bu her kişiye göre degişeceğine inanıyorum her kez kemdi hayatını ve yaşadıklarını bir süzgeçten geçirmeli nerde hangi olumsuz düşünceye kapıldım nerede kendimi kotladım ve nerde yanlış yapıyorum bunları aslında bulabiliriz duygularımızı düşüncelerimizi hergün bir deftere yazsak ve sonra onu birzaman sonra baştan okusak ne dersiniz bu sayede aşabiliriz ve bu kalıpları kırabiliriz öyle bir zamanda yaşıyoruz aslında kendimizi dinlemiyoruz iç benliyimizi ruhumuzu gercekten ne istiyoruz isteklerimiz sadece maddiyatmı yoksa huzur mutluluk mu bunu bulalım bence nasıl mutlu oluruz her keze sonsuz mutluluk diliyorum