Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-04-2011, 08:06 PM   #2 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu!

bunu seninle konuşmutuk aslında sevgili house..herkes kendine iyi gelen yöntemi uygular inandığı yöntem onu sahip olmaya götürür..beni eft hoo'po ve yazarak çalıma istediğime kavuşturdu..

ama bazı sabit kurallar var bence..
bir arkaaşıma olumlama yapmasını önerdim..olumlamaları verdim hatta ..günün belirli saatlerinde yap dedim. aklına geldikce..öyle istekliydiki yapmak için o olumlamaları benden almak için..ama ben en az 5 defa başka başka yerlerde bende şans mı var dediğini duydum..bunun gibi cümleler..olumlama yap ..arkasından bu cümleyi kur..nasıl olacak bu..

iki hafta sonra geldi..hiçbir değişiklik olmadığını söyledii..senelerce oluşan düşünce kalıpları 3 günde temizlenmez..olumlamarına tam inandığın zaman gerçekliğin olur..ve biz istediğimizin bize verileceğine elimize geçmeden şükür edecek boyuta gelince isteklerimize giden yolda mutlu olcaz sadece isteklerimiz olunca değil..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla