Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-04-2011, 12:03 PM   #9 (permalink)
herşeyim çocuklarım
Teğmen

Tesekkür: 170
48 Mesajinıza toplam 125 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
herşeyim çocuklarım is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: kendimi çok kötü hissediyorum:(

Alıntı:
toz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çözüldü bilin ve şuna lütfen şuna inanın,çoğunluk sizi eminim seviyordur,neden iç sesinizin güzel tarafını dinlemiyorsunuz.O ses bana yıllarca eziyet edip durdu.Üstelik bankacılıktan memuriyete geçen,odaya girenlere eski alışkanlık "hoşgeldiniz" deyip çay söylediğim için müdüre kadar şikayet edilen durumdaydım.Sonra birşeyi farkettim.O kadar şikayete rağmen müdür bir kere bile beni ne yerimden etti ne de laf söyledi anladım ki,farklılıktan rahatsız olanlar vardı ama müdür değildi.Gücümün,içimdeki sevgiden veeee o hoşgeldiniz dediğim insanların sevgisinden hatta güzel enerjilerinden kaynaklandığını farkettim.Çünkü hakkın olanı sen hakkına ve gücüne inandığın sürece daha iyi muhafaza edebilirsin.Ablamın bir lafı vardır "geçeeeer,bu da geçer".Hakkaten düşünsenize sonsuza kadar süren ne var? :) bence lütfen o insanların zayıflığına,adaletsizliğine çok üzülmeyin.Gün gelir belki de bizlerde kızdıklarımızı yapanlardan oluruz.:)Herşey gerektiği gibi sonuçlanacatır.Huzurunuz için iyisi olsun.
İyi dileklerin için çooookkkk teşekkürler:)
Öyle iyi geldi ki bu düşüncelerin bana Biliyorum her şey çoookkk daha iyi olacak.Hatta patron bi şekilde benden yana olacak her konuda gibi geliyo..Buna gönülden inanıyorum.Veee evrene gönderiyorum herşey çok daha güzel olacak
herşeyim çocuklarım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla