Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-04-2011, 10:44 PM   #8 (permalink)
toz
Teğmen

toz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 134
66 Mesajinıza toplam 216 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura about
Standart Cevap: kendimi çok kötü hissediyorum:(

çözüldü bilin ve şuna lütfen şuna inanın,çoğunluk sizi eminim seviyordur,neden iç sesinizin güzel tarafını dinlemiyorsunuz.O ses bana yıllarca eziyet edip durdu.Üstelik bankacılıktan memuriyete geçen,odaya girenlere eski alışkanlık "hoşgeldiniz" deyip çay söylediğim için müdüre kadar şikayet edilen durumdaydım.Sonra birşeyi farkettim.O kadar şikayete rağmen müdür bir kere bile beni ne yerimden etti ne de laf söyledi anladım ki,farklılıktan rahatsız olanlar vardı ama müdür değildi.Gücümün,içimdeki sevgiden veeee o hoşgeldiniz dediğim insanların sevgisinden hatta güzel enerjilerinden kaynaklandığını farkettim.Çünkü hakkın olanı sen hakkına ve gücüne inandığın sürece daha iyi muhafaza edebilirsin.Ablamın bir lafı vardır "geçeeeer,bu da geçer".Hakkaten düşünsenize sonsuza kadar süren ne var? :) bence lütfen o insanların zayıflığına,adaletsizliğine çok üzülmeyin.Gün gelir belki de bizlerde kızdıklarımızı yapanlardan oluruz.:)Herşey gerektiği gibi sonuçlanacatır.Huzurunuz için iyisi olsun.
toz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla