Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-04-2011, 11:23 AM   #6 (permalink)
Berilce
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Smile Cevap: kendimi çok kötü hissediyorum:(

Merhaba,
Belki de ben size yazana kadar siz sorununuzu ilgili makamlara bildirmiş olabilirsiniz, bilemiyorum ama, bence en üstteki kişiye sorunu iletmeden önce personel müdürünün tavrını iyice anlayın, sorunlarınızın ne kadar arkasında ne kadar değil... İş yerinde benzeri sorunları hepimiz yaşıyoruz, bir arkadaşım vardı biraz vurdumduymaz tiplerden biri, bir sorun oldu ondan başka hepimiz "vahh ne yapacağız" gibi dövünürken o kişi "elle gelen düğün bayram, ne olacaksa olacak" dedi ve geçen zaman onun hakllı olduğunu gösterdi, korktuğumuz olay kendiliğinden sonuca bağlandı. Enerjinizi ve düşüncelerinizi olan bir olaya fazla bağlamayın. İşyerinde huzur çok önemli, sorunlarınızı sakin bir dille iletin, baktınız kabalaşıyorlar, muhatap almayın, Hoşçakalın..
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla