Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-04-2011, 08:04 PM   #6 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: Gecikmiş olduğumuzu düşündüğümüz hayallerimizin peşinden koşmaya ne dersiniz?

Süper yaaaaaa! Pek çok insan dünyada çok ünlü olmuş ve iz bırakmış böylesi kişilikleri hep şanslı görür aslında onlar kendi şanslarını kendileri yaratırlar, yaşadıkları zorluklara göğüs gererler ve çoğu o yerlere kolay kolay gelmemiştir, herkes onları ayrıcalıklı görür ancak bu ayrıcalık aslında hepimize hediye edilmiştir, yaşım geçti, şu oldu, bu oldu, ama bi şunlar bunlar olsa diye diye ertelediğiniz herşeyin korkmadan peşinden koşun, hiç bi zaman geç değildir, emsalleride hikayede işte..Ben nelerin peşinden koşuyorum bi duysanız deli dersiniz bana eminim ama ben hepsine şimdiden sahip olduğuma öyle bir inandım ki....Tüm hayallerim gerçek olacak....Herkes pes etmeden yapmak istediği herşeyi yapsın bi kere yaşanacak bir hayatınız var ve yaşadığınıza değmesi için elinizden geleni yapın arkadaşlar ben öyle yapıyorum ;))))
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla