Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-09-2008, 08:03 AM   #17 (permalink)
pozitif
Üsteğmen

Tesekkür: 9
115 Mesajinıza toplam 436 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pozitif is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Saç gelişimi için bakım losyonu kullanan arkadaşların Tavsiyeleri

evet uzun bir süre oldu

gelişmeler şöyle vitamin kombinasyonu veya çinko tablet kullanmadım.

ayrıca saçın sadece belli bölgelerine revivogeni uyguluyorum

ve ufak ufak bir çok yerde saç var yaklaşık 5,5 ay oldu saçlarımın yanları bayağ bir açıkmış benim :) saçlar kendi istediği bölgeden itibaren çıkmaya başladı bu abartı bir çıkış değil ama yinede boşlukların yavaş yavaş kapanması olarak yorumlanabilir ama hala tam net değil beni bekleyen varsa biraz daha beklesin

ek bir şeyleri hala düşünüyorum ama bu konuda birşey yapmadım gelişmelere devam edicem kısmetse :)

( benim çok güsel bir formülüm var biraz bütçe meselesi bu revivogen ve bioxini birlikte kullanmak tabi farklı günlerde revivogen saç çıkartmak bioxini ise saç dökülmesini engellemek ama bu bütçe meselesi bu arada bu parantez içinde bir yazı pek kaale almayın şimdilik :) )
Gönlüm aranip dünleri feryat etme<br /><br />Kan almak için yarinlar icat etme<br /><br />Dünler düş olup gitti, yarinlarsa hayal<br /><br />Cahilce şu gerçek günü berbat etme<br /><br />Ömer Hayyam<br /><br />Kardesim sen düsünceden ibaretsin<br /><br />Geriye kalan et ve kemiksin<br /><br />Gül düsünürsün gülüstan olursun<br /><br />Diken düsünürsün dikenlik olursun<br /><br />MEVLANA
pozitif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla