Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-03-2011, 08:15 PM   #9 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Hedefime uygunluk için bana sizin fikirleriniz gerekiyor!

Alıntı:
ipekibrisim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne yaparken mutlu oluyorum ?: insanlarla iletişim halindeyken ve insanlara yardım ederken

Kullanmadığım bastırdığım bir yeteneğim var mı ?( Yazmak resim yapmak müzik vb) cevap veriyorum hepsi

En önemli kişisel özelliğim ne ? iyiyim, uyumluyum.. .

evet bunları tespit ediyorum zaten de, bunca yetenekle ne yapmalıyım. hayatımın misyonu annelik midir sadece? bu dünyada olmamın sebebi nedir. ne yapmalıyım. ne hedeflemeliyim. gibi birbirini takip eden sorularım mevcut.
şimdi napıcaz?
hımmm oldukca yetenekli olduğun belli .sanırım iş ararken ne iş arayım diye sormak istiyorsun..
iletişimin kuvvetliyse satış pazarlama ve insan kaynakları ile ilgilennebilir bu yeteneklerini kuvvetlendirici kurslara katılıp bunlardan herhangi birini profesyonelleştire bilirsin .ülkemizde en büyük sorun bilgimiz olduğu konuda en iyi yapabilecek duruma gelemememiz.
eminin güzel resim yapıyorsundur ama hem iyi resim yapıp hemde mükemmel şarkı söylemeye çalışırsan her ikisi de hobi olarak kalır..bence sen kendini dinle ve içindeki gürültüyü sustur derim.

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla