Konu: Aydınlık
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-03-2011, 12:26 PM   #6 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Aydınlık

Özlem abla yine son noktayı koymuş. Çoookk teşekkürler...

yaseminist'cim aslına bakarsan üzülmenin sebebi bu sahiplenme duygusundan kaynaklanıyor. Çünkü başka biriyle çalışmaya başlamasını kendin için bir kayıp olarak nitelendirmişsin. Kaybettim demişsin. Hemen hemen herkes aynı duyguları hissederdi eminim. Neyse ki sen azim ve kararlılığınla bu durumun üstesinden gelmeyi başarıyorsun. Yapmamız gereken serbest bırakmak... Senin inancına ben de inanıyorum. Her şey çok daha iyi olacaktır.

Sevgiler.