Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-03-2011, 07:53 PM   #12 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Post Cevap: BİPOLAR BOZUKLUK

Alıntı:
osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Pardon hocam ben ilac isimleri vermistim.Mavi inci Bipolar hakkinda sormak istedigin bir sey varsa billdigim kadar cevap verebilirim.

Bu arada kan testi gerekli L*ty*m oranin olculup ona gore ilac degistirilir. Kan testi olcumu yaptirdin mi?
Bipolar hasta ve yakinlarinin dayanisma forumu var bipolarbozukluk.net Orda da farkli mesleklerden buna psikiyatrist olmayan doktorlar da dahil bipolarin tecrubeleri mevcut.

İlginc bir istatistik de var;

Prof. Dr aytul corapcioglu Dakika 11.40 dan sonra psikiyatristlerin arasinda bipolar bozuklugun en yaygin hastalik oldugunu soyluyor.

Video linki ;

http://www.psikoyorum.tv/Bilincaltin...on=izle+%3E%3E

Biliyorum o siteyi üyeyim hatta senin oradaki nickin de osmangazitıp idi yanlış hatırlamıyorsam?? Bipolaryasam.org var bide, onu da tavsiye ederim. Bide ayrıca benim kurduğum facebook grubumuz var. İstersen onun da linkini atabilirim sana
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla