Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-03-2011, 01:21 PM   #15 (permalink)
bussraster
Üsteğmen

bussraster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 708
174 Mesajinıza toplam 539 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura about
Standart Cevap: ilişkilerde veya evlilikte en büyük rol

Alıntı:
pimpinella anisum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
uzun lafın kısası,,evlilikte erkeğin belirleyici olmasını beklemek doğru değil ,,çünkü onlar öyle bir duygusal ya da zekasal donanma sahip değiller,,herşey kadında başlar ve biter,,bu benim şahsi kanaatim tabii,,
aynen.. örenke vermek gerekirse erkek aldatır kadın ya ayrılır ilişki biter yada affeder ilişki devam eder. ilişki devam ederse ya kadın sinidirip mutlu olur yada sindiremeyip ilişkiyi zehir eder. burda da en sağlıksızı sindiremeyip zehir olması. kadın için düşünüyorum. yoksa erkeğe ilişki zehir olmuş ne farkeder o en büyük darbeyi vurmuştur zaten...

bunun gibi bir çok örnek olabilir.
yeniden hatırlatıyım feminist değilim :)
sadece ailede aile dostlarında arkadaşlarım arasında gördüğüm bütün ilişkilerde kadın bi şekilde daha aktif rol oynamıştır. ama kadınlarımızın doğasında affetme hatayı örtme sevgiyi katma gibi unsurlar daha çok bulunur bu da hem ilişki devamı için hemde hayatla olan ilişkimize de yorarsak yaşamak yaşamı devam ettirmek için gerekli donanım kadın 'hamurunda' daha çok bulunur.

gEçMiŞ Ya Da GeLeCeK dİyE bİr ŞeY yOkTur;
SONSUZ BİR 'ŞİMDİ' VARDIR!!
bussraster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla