Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-03-2011, 03:18 PM   #24 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Sitemize yapılan saldırı ve iftiralar hakkında duyuru

Susuyoruz, seviyesine inmeyelim diyoruz ancak bu kadar da olmaz yani. İnsanlar bunlara inanıyor. Yazık günah dolandırılıyorlar. Ancak o zaman akılları başlarına geliyor. Bugün gerçekten sinirlendiğim şey şu oldu. İnsaf yaaa... İnsanda Allah korkusu olur. Oraya buraya Allah'ım diyip Kuran'dan alıntılar yapıp dürüstlük abidesi gibi kendini göstermeye çalışan bir insan bugün gelmiş seminerlerde verilen telkinleri bile kendi hazırladığını iddia edebilecek kadar insanların emeklerinin üzerine çöreklenme cesaretini gösteriyor.

AYIP!!!

Yaratıcıya bile saygısı olmayan bir insanın başkalarına mı olacak? Bir de danışmanlık yapıyormuş birçok kişisel gelişim merkezinde... Sen kimsin yaaa? Ne eğitimin var da sana danışmanlık yaptıracaklar? Adın nerede senin o kadar önemli bir iş yapıyorsun da? Biz seni hiç görmedik niyeyse o seminerlerde...

Her şeyi geçtim gerçekten bu tür insanların Allah diyip de yalan söylemesini, başkalarını karalamasını anlayamıyorum. Ve bu tür kişilerin şerrinden de Allah'a sığınıyorum. Atakan bey bu kişiyi ciddiye almıyor. Eeee o da haklı tabii ki... Ne demişler: "Aptallarla tartışmayın. Görenler aranızdaki farkı anlayamayabilir."

Sitede 70binden fazla üye var. Yorum yapanlar hep otomatik açılan hesaplarmış. Evet zaten seminerlerde karşılaştığımızda da karşımızda bir ayna oluyor. Aynadan aynaya konuşuyoruz. Nasıl bir kişilik bölünmesiyse hepimiz Atakan beyiz... Düşünsenize ben Atakan beyim. Zaten resimlerimi görenler, benimle ve diğer arkadaşlarımla yüz yüze görüşenler de iyi bilir ki ben Atakan beyim. Seminerlerde hep bir kişi var. Atakan bey... :D

Atakan'ım ben ya Atakan'ım. 1.52 boyumla gelmişim burada sizi işletiyorum. Aslında Özlem hanım da yok. O da Atakan bey. Hatta Abdullah Canıtez'de yok. O da Atakan bey... Televizyonlarda gördüğünüz bu kişisel gelişim uzmanları hep Atakan beyin kılık değiştirmiş hali. :D Siz de öylesiniz. Bu zamana kadar farketmediyseniz anlayın artık Atakan'sınız. Hepimiz Atakan'ız... :D

İnsaf yaaa insaf... Buna inanmak için sahip olunması gereken zeka seviyesini kestiremiyorum ben artık... :D

Daha subliminalin anlamını bilmeyen adamlar gelmiş de ben bilirim, benim yaratıcısı diye ahkamlar kesiyor. O nedenle sitelerine girdiğinizde bir tane orjinal çalışma yok. O nedenle burayı bir bir taşıyorlar.

Sebebi belli hepsinin: Biz kötüyüz, biz kakayız, biz ee'yiz ondan.

Sevgi ve güvenle...