Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-03-2011, 06:31 PM   #8 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: yardim msn mi caldilar

Alıntı:
happyboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dogru soyluyorsunuz da benim ozel bilgilerimi degistirmisler ,hani kapatmak istiyorumda icinda bir suru arkadasim var arti kotu emel icin kulanilmasindan cekiniyorum yoksa benim fazla facele msn le aram yok fazla sik girmem bazi arkadaslar var geri alabiliyorlar ama nasil bilmiyorum...
Tekrar eklersin. Arkadaş listeni göremiyor musun şuanda. Görebiliyorsan hemen aç bir hesap. Ekle hepsini tek tek. Söylersin hesabım çalındı diye. Kaldı ki bilgilerini değiştiren biri başka şeyler de yapabilir yani. Hiç de zor olduğunu sanmıyorum.