Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-09-2008, 11:45 PM   #15 (permalink)
sınırsızmavi
Teğmen

Tesekkür: 1
30 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sınırsızmavi is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sınırsızmavi'nin Günlüğü

Bu sabah aynaya bakıp kendi kendime bir deneme yaptım, gözlerimin taa içine bakarak "herşey çok güzel olacak, mükemmel bir hayatın olacak, mükemmel bir işin, mükemmel bir eşin, mükemmel bir evliliğin olacak bana inan dedim". Bu çok hoşuma gitti, inanmak istedim, hem de çok inanmak istedim. Gözlerime bir başkasıymış gibi baktım, ve gözlerimdeki kararlılık beni etkiledi. Ancak diğer yandan benimle birlikte büyüyüp gelişmiş, benim bir parçam olmuş içimde konuşan olumsuz ses hemen devreye girdi, "iyi ama nasıl, nasıl olacakmış bu? Ya olmazsa, ya bunlara inanır ve hayal kırıklığına uğrarsan" Öteki tekrar devreye girdi "Hayır onu dinleme bana inan" sonra diğeri yine başladı. İçimde iki ses birbiriyle savaşta, ben diğerini dinlemek istemiyorum ama içime öyle yerleşmiş ki onu söküp atmak hiç ama hiç kolay olmayacak. Umarım o haksız çıkar da giderek güçsüzleşip söner.
sınırsızmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla