Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-03-2011, 11:29 PM   #23 (permalink)
manyak111

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyak111 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: loggitanın içeriği

arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim ,öncelikle söyleyeceklerim bir karalama ,reklam olarak görmeyin..
ben de bir kekemeyim,yaşım 28 ,birçok tedaviyi araştırdım ama çoğunu uygulamadım.nedenine gelince,benim kekemeliğim biraz borsa gibi inişli çıkışlı yani 10 kelimeden 2-3 ünü en fazla takılıyorum neyse asıl söylemek istediğime geleyim...loggitta ve benzeri birçok tedavi merkezinin uygulamış olduğu tedavi yöntem değinmek istiyorum,15 günlük bir susma evresiyle beyne kekemelik alışkanlığını unutma süreci oluyor sonraki evrede bilgisayar destekli bir eğitim var ,bu eğitimde kulağınız kulaklık vasıtasıyla ekranda olan metni kulağınnıza gelen ritimde okuyorsunuz tabi bu metindeki kelimneler özel seçilmiş kelimeler oluyıor ...gelelim sonuca ,sizlerde birçok video izlemişsinizdir tedaviden önce ve sonra...ancak izlediğim videolar beni pek mutlu etmedi nedenine gelince de videoda tedavi görmüş arkadaşların konuşmaları gibi konuşmak bana garip geliyor, tamam kekemelik yok ama garip bi biçimde yavaş,ağır temposuz sanki uyuşmuş gibi bir konuşma var...bu beni tatmin etmedi...bu iş için türkiyede birçok hemde tahmininizden çok merkez var ,çoğuda bu yöntemi kullanıyor diyebili,rim...
bu konuda çok dikkat etmek gerekir çünkü insanların umutlarıyla oynamak ülkemizde sıkça başvurulan bir kazanç yöntemi,,

şimdi di,yeceksinizki ne yapmalıyız ama bende bilmiyorum sadece bildiğim işin kendimizde bittiğidir ,klasik bişey ama bu böyle..kendimden biliyorum, zaman geldi 20-30 kişinin önünde çatır çatır sunum yaptım,kimi zaman geldi bi paket sigara alamadım sırf ismini söyleyemeyeceğim diye daha doğrusu eninde sonunda söyleyecem ama belki 20 -30 saniye sürecek ama kekeliyecem ya ...
manyak111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla