Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-02-2011, 07:22 AM   #26 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: ezan okunurken köpekler neden ulur...

Alıntı:
ChosenOne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şunu belirtmek isterim; ezan sesi onlar için istenmeyen bir sestir. Onu gürültü gibi algıladıkları için bu şekilde davrandıklarını ve doğaüstü bir durum olmadığını belirtmek isterim. Diğer arkadaşların köpeklerinin de başka istenmeyen seslerden rahatsızlık duymaları gibi. Pek çok kez şahit oldum bu olaya.
ben de öyle olduğunu düşünüyorum..uykudayken aniden yüksek ses duyunca sıçrayak uyanıyorlar ve korkuyorlar ondan uluyorlar bence...çünkü ezan sadece sabaha karşı okunmuyor..günün 5 vakti okunuyor...denildiği gibi durumlar olsa bütün ezanlarda ulumaları gerekirdi değil mi ? hem şeytanlar diğer ezan vaktilerinde kaçmıyorlar da sadece sabah vakti mi kaçıyorlar ? bana da mantıksız geldi bu varsayım...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla