Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-02-2011, 12:09 AM   #3 (permalink)
Alexandra
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: kararsızlık

Alıntı:
ilahi ışık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok uzun zamandır kişisel gelişimi araştırıyorum aynı anda heyecan ve coşkuda içimden taşıyordu.fakat farklı bir yerde top secret diye bir video seyrettim ve arkasından yorumları okudum.okumaz olaydım içimdeki bütün o coşku o heyecan bir balon gibi söndü gitti.aslında çok inamıyorum ama o heyecanı geri istiyorumm.şimdi elimi uzattım ne olur hadi tutun elimi .ayrıca bütün yazılanlar için yazanlar için sonsuz şükranlarımı sunarım daha önceleri neredeydiniz iyiki varsınız var olun.

Merhabaaaa,

Aramıza hoşgeldiniz. Hala buraya üye olabildiğinize, hala yazabildiğinize göre, sizde umut var:)) Gelip bizi bulduğunuza göre, sizi çoooook keyifli günler de bekliyor demektir.

Eh bir cuma akşamı, burada karşılaştıysak, bunda bir bit yeniği de vardır diyorum ben...

Ben elimi uzattım, siz de tutunun ve değişim başlasıınn... Kurtulun artık izlediğiniz o saçmalıklardan. Neyi öğrenmek istiyorsanız onu araştırın, bir kapı burada size binlerce kapı açacak...

Buyrun siz bir yerden başlayın, eminim bir yerlerde yeniden karşılaşacağız:)))

Keyifli paylaşımlar dilerimm:)))

who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla