Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-02-2011, 04:42 PM   #9 (permalink)
ipekibrisim
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice
Standart Cevap: ipekböceginin kelebeklesmesi

sevgili günlük bugün çok mutluyum, ama öyle deliler gibi koşmak coşmak degil içimden gelen.
huzurlu bir mutluluk, dirayetli, daim olacak bir hal yani.

dün gece düşünce gücüyle tedavi/ Luis L.Hay kitabını okudum. okurken gayet net ve berrak bir şekilde kilolarımı oluşturan (belki de başka sıkıntıları da oluşturan) sebebi buldum.
çocuklugumda bu sebebin oluştugu zamanı düşledim. aslında çok sevilerek büyüdüğümü sanan ben ne kadar da yalnız ve sevgi yoksunu bir haldeymişim. ve sevgi yoksunlugunun yerini hayata karşı korkular almış. çocuklugumu o halde bulunca gözlerim doldu sevgili günlük ağladım. ona sarıldım. sevgimi verdim. ona verdigim sevgi benden çıkıp bana dönüyordu. böylelikle bütün hayatıma yayıldı sevgi(m).

artık blokajlar çözüldügüne göre, kilolu olmam için de bir sebep yok. kilo verirsem zayıf savunmasız kalırım korkusu yok. değişirsem sevilmem korkusu yok. vs vs. çok garip bir şekilde çorap söküğü gibi hepsi birden uçtu gitti. Allah'ım yardım etti. melekler yardım etti bunu çok iyi biliyorum. şükürler olsun Allah'ım

şimdi ise diyetsiz kalıcı zayıflama yollarını okuyorum. dr.ozan tunçay'ın. aynı zamanda olumlama cümleleri tekrarlıyorum, aynı zamanda imgelemeler yapıyorum. kilo verme telkinini dinliyorum. o kadar eminim ki bu fazlalıkların gideceginden. çünkü artık onlara ihtiyacım yok! vücudum kendi ideal kilosunu kendisi bulacak. tıpkı küvete dolan suyun tıkacı çekince boşalıp gitmesi gibi. ben o tıkacı buldum.

haaa bu arada unutmadan şunu söylemeliyim ki, telkin müziklerini dinlediğimden beridir, uzun zamanıdr migren krizi yaşamıyorum. sanırım beni terk etti.

bugün dışarda dolaşırken pasaklı sokak köpeklerini bile sevesim geldi..
düşün yani o kadar sevgi doluyum günlük.

teşekkür notu: bu arada yukarıda manevi desteklerini esirgemeyen sevgili dostlarım, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, sevgilerimi sunuyorum canlarım....